Ubytování Luhačovice

Luhačovice jsou velmi známou a vyhledávanou destinací. Proto bývá zejména v letních měsících složité zajistit si odpovídající ubytování v Luhačovicích. Jednou z možností, jak si zajistit příjemné ubytování za velmi příznivou cenu je využít služeb našeho rodinného penzionu Jany.

 

Penzinon Jany se nachází v centru Luhačovic, v blízkosit autobusového a vlakového nádraží. Pro naše hosty je k dispozici osm pokojů. Ke standardnímu vybavení každého pokoje patří kromě masivního nábytku a kvalitní postele i prostorná koupelna s vanou, WC a LCD televizor. Nadstanardní pokoje nabízejí navíc hydromasážní vanu, ledničku a základní kuchyňské vybavení. Samozřejmostí je beplatná WiFi na všech pokojích. Na vyžádání si lze přiobjednat snídaně či polopenzi, které se podávají v nedalekém hotelu formou švédských stolů. Pro ty, kteří přijíždějí autem je k dispozici bezplatné parkování přímo před penzionem.

 

V blízkosti penzionu se nachází supermarket Albert, veřejná plovárna města Luhačovice s vodním světem a saunou, či víceúčelová sportovní hala. Pěší chůzí dojdete během patnácti minut až do samotného centra lázní s vyhlášenou kolonádou a pramenem Vincentka. Pokud byste pokračovali dále směrem do Pozlovic, za dalších patnáct minut se dostanete až k Luhačovické přehradě, která nabízí možnost vodního vyžití či rybaření. Komu nevyhovuje přírodní nádrž, ten může navštívit nový aquapark Duha, který se nachází přímo u přehrady.

 

Pokud vás tedy naše nabídka zaujala, není nic jednoduššího, než si pobyt u nás on-line zarezervovat přímo na našich stránkách. Když ubytování Luhačovice, tak určitě náš penzion Jany, který nabízí zdaleka nejlepší poměr ceny a kvality ubytování v Luhačovicích.

Penzion JANY

  Masarykova 434, 763 26 Luhačovice
  (+420) 731 115 606
    jany@moje-luhacovice.cz

 

Co najdete v okolí penzionu

 0,8 km pramen Aloiska /  1 km tenisové kurty /  1 km pramen Ottovka  / 1,2 km kolonáda / 1,5 km pramen Vincentka 
3,3 km luhačovická přehrada